AutoMoto

více než desetiletá zkušenost
znalost trhu

GANSA AUTO MOTO s.r.o. je nejmenší společností holdingu GANSA a.s.. Naše zaměření je doprava a obchod s vozidly. Především se specializujeme na nákup a prodej užitkových vozidel, ať už jde o malé dodávky nebo velké autobusy.

Můžete si vybrat z komplexní nabídky služeb, které má naše společnost ve svém portfoliu. Je to především nákup a prodej vozidel dopravní obsluhy, zajistíme přestavbu autobusů a v neposlední řadě vám zprostředkujeme pravidelný servis či pojištění vozidla.
Naše společnost díky dlouhodobému působení na trhu ojetých vozidel navázala spolupráci se specializovanými servisy, autobazary a pojišťovnami, proto je schopna svým klientům poskytnout služby a odborné poradenství při koupi vozidla i pravidelný servis se zaručenou kvalitou a nízkou cenou.
Vedle hlavní činnosti poskytujeme našim zákazníkům také doplňkové služby, jako je zajištění financování na koupi vozidla a jeho pojištění.

Nabídka naší společnosti se však neustále vyvíjí, proto můžete do budoucna očekávat rozšíření činnosti nákupu a prodeje vozidel o další sortiment a expanzi na zahraniční trhy.

 

 

Rychlý kontakt

GANSA AUTOMOTO s.r.o.

Andriy Rushchynskyy
GMS.:    + 420 606 749 620
Email.:
   automoto@gansa.eu